PIEGĀDES INFORMĀCIJA

Šobrīd piedāvājam bezmaksas piegādi visā Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas teritorijā. Piegādes veidu iespējams izvēlēties pirkuma noformēšanas brīdī. Ja vēlaties saņemt pirkumu ar piegādi uz citu Eiropas valsti, tad lūgums sazināties ar mūsu konsultantiem, rakstot uz mūsu e-pastu: info@miegam.com.

PIEGĀDE BEZ MAKSAS

Smartparts OÜ nodrošina bezmaksas piegādi ar pakomātiem visiem pirkumiem Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas teritorijā. Piegāde ar kurjeru uz izvēlēto adresi var būt par papildus maksu.

PIEGĀDES LAIKS

Piegādes termiņš norādīts pasūtījuma noformēšanas brīdī.

Ņemiet vērā, ka šis termiņš norādīts no brīža, kad pasūtījums ir apstrādāts un prece ir sapakota sūtīšanai. Pasūtījuma apstrādes laiks katrai precei var atšķirties, tas var būt no vienas darba dienas līdz pat piecām nedēļām. Ja preces apstrādes laiks ir ilgāks par vienu nedēļu (5 darba dienām), mūsu konsultants ar Jums sazināsies un Jums būs iespēja atteikties no pasūtījuma.

Piegādes tiek veiktas tikai darbdienās no plkst. 9:00 – 18:00, pēc vietējā laika. Veicot pasūtījumu, ir jāņem vērā pieejamie piegādes laiki un kā piegādes adrese ir jānorāda tā adrese, kurā pasūtījumu būs iespējams pieņemt piegādes laika ietvaros.

Piegādes adrese ir jānorāda detalizēti. Papildu informācija, piemēram, kāpņu telpas numurs un dzīvokļa numurs (ja piegāde jāveic uz daudzdzīvokļu māju), ir nepieciešama, lai nodrošinātu piegādi paredzētajā laikā. Ja piegādes adrese ir norādīta kļūdaini vai nepilnīgi, norādītie piegādes termiņi var tikt pagarināti bez iepriekšēja brīdinājuma un Jums būs jāmaksā par jaunas piegādes organizēšanu.Jānorāda precīzs telefona numurs, uz kuru pasūtītājs ir sazvanāms.

Ja preces piegāde tiek veikta ar kurjera palīdzību, tad parasti pirms piegādes kurjers sazinās ar pasūtītāju telefoniski, pārliecinoties, ka pasūtītājs atrodas norādītajā adresē un varēs pieņemt sev adresēto sūtījumu. Ja norādītais telefona numurs ir neprecīzs vai uz šo numuru pasūtītājs nav sazvanāms, norādītie piegādes termiņi var tikt pagarināti bez iepriekšēja brīdinājuma.

Kurjeram piegādes brīdī ir tiesības Jūs lūgt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi, ID karti vai autovadītāja apliecību), lai pārbaudītu saņēmēja identitāti, un fiksēt šī dokumenta numura pēdējos 5 ciparus.

Pircējam ir jāpieņem Preces patstāvīgi. Pasūtījuma piegādes brīdī Pircējam ir pienākums kopā ar Kurjeru pārbaudīt tā atbilstību un kvalitāti, kā arī parakstīt ar attiecīgā pasūtījuma izpildi saistītos dokumentus (pavadzīmi, sūtījuma piegādes dokumentu). Ja Pircējs konstatē, ka piegādāto Preču iepakojums ir bojāts (ieplīsusi iepakojuma uzlīme, sabojāts iepakojums vai ir cits ārējs bojājums), Pircējam tas obligāti ir jānorāda piegādes dokumentā (Pārdevēja eksemplārā) vai, ja pasūtījums tiek piegādāts uz Omniva vai DPD pakomātu, konstatējot šādas neatbilstības nekavējoties par tām jāziņo, rakstot Mums uz info@Miegam.com, lai Mēs varētu sazināties ar Jums. Pretējā gadījumā tiks uzskatīts, ka Preces ir piegādātas pienācīgi un bez bojājumiem.

Close Mans grozs
Close Vēlmju saraksts
Recently Viewed Close
Close

Close
Izvēlne
Kategorijas