Atsauksmes par deguna plāksteriem

Sākumā šaubījos, vai deguna plāksteri man palīdzēs, jo vairākus mēnešus mani nomoka deguna tūska. Bet palika vieglāk elpot jau pēc pirmās reizes.

Ieva

Ir labi! Jau kādu laiku lietoju sportojot.

Kaspars

Izmēģinājām abi ar vīru, šķiet, ka sen nebijām tik labi gulējuši. Noteikti iesaku izmēģināt citiem!

Tatjana

Bomba! Katru rītu noņemu un vakarā uzliekot esmu šokēts, ka atkal varu elpot ideāli. Vēl paņēmu aptiekā parasto deguna aerosolu lielākam efektam!

Toms

Tik labi izgulējos, kā nekad! Uzliku plāksteri pēc darba 19:00 bļāviens, abas nāsis vaļā, gaiss pienāk! Lai slavēts plāksteris! No rīta piecēlos smadzenes, nervi tādi mierīgi, tāda sajūta, ka beidzot atpūties, tik ļoti labi! Neticēju, ka tā var būt dēļ viena sūda plākstera, bet nē – enerģija vairāk. Esmu sajūsmā!

Valters800

Atsauksmes par mutes plāksteriem

Nopirku savam vīram, jo pa nakti krākšana mēdz traucēt gulēt. Paldies, jums! Šis bija labs lēmums.

Sanita

Lieku uz nakti un liekas, ka tagad labāk izguļos. Paldies par ātro piegādi!

Gatis

Sarunājām ar vīru, ka obligāti ieliksim atsauksmi, jo likās, ka var nestradāt, bet nē, lietoju jau vienpatsmito dienu un strādā, daudz labāk izguļamies abi, vīrs nekrāc vispār, neticēju, ka tas ir iespējams, viņš krāc jau 7 gadus man blakus, tagad guļam ideāli, jā trīs dienas vajadzēja, lai pierastu, bet ieguvumi ir neatsverami, guli ideāli, no rīta pamosties un jūties enerģijas pilns, mēs vēl nopirkām melatonīnu, jo tā vieglāk aizmigt, nopirkām vēl deguna airesolu un deguna plāksterus, es nekad mūžā nebiju tik labi elpojusi, uzņēmusi skābekli, vīrs to pašu saka. Pluss viņš izskatās jaunāks, jo pēc tik labas atpūtas vienkārši nevari slikti izskatīties. Noteikti iegādāsimies vēl. Milzīgs paldies!

Alise un Austris
Close Mans grozs
Close Vēlmju saraksts
Recently Viewed Close
Close

Close
Izvēlne
Kategorijas